• 034379
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тава за палачинки Класик 25cm

Дијаметар:25cm
Индукциско дно
Нелеплива површина
Отпорно на гребење

Клуб Цена
584 ден. 649 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 034379 Категории: ,