5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тава за палачинки Кер. 25cm Клас.

Дијаметар:25cm
Отпорно на гребење

Клуб Цена
816 ден. 859 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 035561 Категории: ,