• 191312
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тава за палачинки гранит 25cm – сина

Димензија: 25×2.9cm
Матријал: челик
Боја: плава

Клуб Цена
1349 ден. 1499 ден.

На залиха

SKU: 191312 Категории: ,