• 191313
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тава за палачинки гранит 25cm – црвена

Димензија: 25×2.9cm
Матријал: челик
Боја: црвена

Клуб Цена
1115 ден. 1239 ден.

На залиха

SKU: 191313 Категории: ,