• 175666
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тава за палачинки 28cm Метис

Дијаметар:28cm

Клуб Цена
1066 ден. 1185 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 175666 Категории: ,