• 037836
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тава за палачинки 28 Магма

Дијаметар : 28cm
Висина : 21mm
Материјал: Алуминиум со тефлонски нелеплив слој
Без капак
Боја: црвена
Одржување: Рачно и машинско перење

Клуб Цена
719 ден. 799 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 037836 Категории: ,