5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тава за палачинки 25 Магма

Дијаметар : 25cm
Висина: 21mm
Материјал: Алуминиум со нелеплива обвивка
Без капак
Боја: Сива
Одржување: Рачно и машинско перење

Клуб Цена
580 ден. 610 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 037272 Категории: ,