• 177269

Тава Вок Гранит 28cm Премиум

Дијаметар:28cm
Повеќеслоен Премиум Гранит Слој
Индукциско дно
Гумирана рачка „со мек допир“
Алуминиумски диск за рамномерна распределба на топлина
Отпорно на гребење

1450 ден.

На залиха

SKU: 177269 Категорија: