• 038095
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тава Тефлон 22

Дијаметар : 22cm
Висина : 48mm
Волумен : 1,35L
Без капак
Боја: Црна
Одржување: Рачно и машинско перење
Челична тава со нелеплива тефлонска обвивка

Клуб Цена
932 ден. 1035 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 038095 Категории: ,