5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тава Тефлон 20

Дијаметар : 20cm
Волумен : 1L
Висина : 46mm
Без капак
Боја: Црна
Одржување: Рачно и машинско перење
Челична тава со нелеплива тефлонска обвивка

Клуб Цена
816 ден. 859 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 034226 Категории: ,