• 192200

Тава со капак 24cm 3401

Дијаметар (cm): 24
Волумен (l): 4
Материјал: Емајл
Со капак
Боја: Беж
Одржување: Рачно и машинско перење

1699 ден.

Само 2 останати во залиха

SKU: 192200 Категорија: