• 175663
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тава Metis 20cm

Дијаметар:20cm
Волумен:1.2L
Висина:5cm
Боја:црна

Клуб Цена
737 ден. 819 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 175663 Категории: ,