• 191319
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тава масив црвена 26cm

Димензија: 28×5.5cm
Количина: 2.6lit
Матријал: челик
Боја: црвена

Клуб Цена
1475 ден. 1639 ден.

На залиха

SKU: 191319 Категории: ,