5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тава Класик 28cm

Дијаметар:28 cm
Алуминиум дебелина:2mm
Рачка од бакелит
Алуминиумски диск за рамномерна распределба на топлина

Клуб Цена
1101 ден. 1159 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 081255 Категории: ,