• 177262
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тава Grill Гранит – 26x26cm

Тава за скара со нелеплив гранит и индукционо дно
Дијаметар: 26 cm

Клуб Цена
1400 ден. 1555 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 177262 Категории: ,