• 191305
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тава GRANIT STONE 28cm

Димензија: 28cm x 44mm
Боја: црна

Клуб Цена
1286 ден. 1429 ден.

На залиха

SKU: 191305 Категории: ,