• 191308
5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тава гранит стоне 24 со рачки

Димензија: 24cm x 75mm
Количина: 3lit
Боја: црна

Клуб Цена
1644 ден. 1730 ден.

На залиха

SKU: 191308 Категории: ,