• 086972
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тава Granit 26cm – Basic

Материјал: Нелеплив гранит слој – без PFOA – без перфлуорооктаноична киселина
Дијаметар: 26 cm
Боја: беж
Алуминиумски диск за рамномерна распределба на топлина
Мека рачка
Отпорно на гребење

Клуб Цена
634 ден. 705 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 086972 Категории: ,