• 156608
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тава Granit 24cm – Premium

Дијаметар:24 cm
Алуминиум од дебелина од 4,0 mm
5 премиум нелеплив гранит слој
Индукциско дно
Гумирана рачка
Отпорно на гребење
Може да се мие во машина за миење садови

Клуб Цена
981 ден. 1090 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 156608 Категории: ,