• 181765
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тава EK285-15 0801-4

Тава за печење и сервирање
Материјал:порцелан
Безбедно за машина за миење садови,микробранова печка

Клуб Цена
359 ден. 399 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 181765 Категории: ,