• 181760
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Taва EK285-10 1030-7

За печење и сервирање
Димензии:28cm

Клуб Цена
315 ден. 350 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 181760 Категории: ,