• 181776
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тава EK274-69 C3T05-38

Тава со 2 рачки
Материјал:порцелан
Безбедно за машина за миење садови и микробранова печка

Клуб Цена
449 ден. 499 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 181776 Категории: ,