• 191306
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тава длабока GRANIT STONE 26

Димензија: 26cm x 74mm
Боја: црна

Клуб Цена
1440 ден. 1600 ден.

На залиха

SKU: 191306 Категории: ,