• 038589
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тава Бок Класик 28cm

Дијаметар:28cm
Индукциско дно
Нелеплива подлога
Рамномерно распределување на топлина
Отпорно на гребење

Клуб Цена
1251 ден. 1390 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 038589 Категории: ,