• 179990
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тава А1855 24х4.7

Тава со нелеплива подлога

Клуб Цена
1476 ден. 1640 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 179990 Категории: ,