• 028385
5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тава класик 24cm

Димензија: 24cm x 46mm
Боја: плава

Клуб Цена
930 ден. 979 ден.

Само 2 останати во залиха

SKU: 028385 Категории: ,