• 191316
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тартера Metalac GRANIT INDUCTION 26cm/4l

Димензија: 26×8.2cm
Количина: 4lit
Матријал: челик
Боја: плава

Клуб Цена
1619 ден. 1799 ден.

На залиха

SKU: 191316 Категории: ,