5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тањир Практик забава 3/1 22x22cm

Димензии:22x22cm
*Достапно во повеќе бои
*Сетот се содржи од 3 чинии во една боја

Клуб Цена
123 ден. 129 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 183000 Категории: ,