• 180335
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тањир Грандегусто за пица 33,5cm

Дијаметар:33.5cm

Клуб Цена
251 ден. 279 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 180335 Категории: ,