• 175499
29% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тајфун fabbygo HOT- 6004 3000W

Моќност:3000W
Напон:220-240V
on/off индикатор

Клуб Цена
3190 ден. 4490 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 175499 Категории: ,