5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тацна керамичка S09255

Материјал: керамика
Димензии : 31,5х16,5cm

Клуб Цена
370 ден. 390 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 086124 Категории: ,