20% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тацна керамичка C08857

Материјал: керамика
Димензии : 31,5х16,5cm

Клуб Цена
308 ден. 385 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 086123 Категории: ,