• 201024
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Свеќник Украс ЕК173-11

Декоративен свеќник

Клуб Цена
531 ден. 590 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 201024 Категории: ,