5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Сушара Samsung DV70M5020WW

Кондензациска машина за сушење со ТОПЛОТНА ПУМПА
Бела – Crystal Gloss црна врата
ЛЦД Дисплеј
Капацитет 7кг
16 програми
35 минути брзо сушење
OptimalDry систем на сушење со три сензори(температура
Топлина и влажност)
Дијамантски барабан
Напреден 2во1 филтер со аларам за замена
Тајмер
Индиктор за преполнетост на резервоар
SmartCheck поврзување со телефон за вчитување грешки
Реверзибилна врата
Заклучување од деца
Годишна потрошувачка на енерија 211kWh
А++ енерегетска класа
Димензии 60x85x64 цм

Клуб Цена
37049 ден. 38999 ден.
Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 175870 Категории: ,