26% попуст
Заштеди со Клуб цена

Сушара Favorit MSU8002

Тип кондезнациска
Капацитет за сушење 8 кг
Енергеткса Класа Б
Број на програми 15
Ниво на бучавост 65 DB
Волумен на барабанот – 112 Л
Димезнии:85 х 59,6 х 60,9 cm

Клуб Цена
13998 ден. 18999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 165471 Категории: ,