• 175453
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Сушара fabbygo WR1001A-2 18m

Квалитетен материјал
18 метри жица
Капацитет: 18кг
Нерѓосувачки метал

Клуб Цена
801 ден. 890 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 175453 Категории: ,