10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Сушара BEKO DS 8139 TX

Енергетска класа: B
Капацитет:8kg
15 програми
Дигитален дисплеј
Child Lock
Димензии:58,9×59,7×84,6cm

Клуб Цена
24191 ден. 26999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 180242 Категории: ,