Сушара BEKO DH8444RXM

Енергетска класа:A++
Капацитет:8kg
16 програми
Сензорска
Child Lock
Индикатор за работниот програм
Индикатор за чистење на филтерот
Индикатор за празнење на садот за вода
Ниво на бучава:65dB
Димензии:85x60x65cm

33999 ден.

На залиха

SKU: 168815 Категорија: