17% попуст
Заштеди со Клуб цена

Сушара BEKO DF 7412 PA

Енергетска класа:А++
Капацитет:7kg
15 програми
Ниво на бучење:65dBA
Димензии:50,8×59,7×84,6cm

Клуб Цена
24899 ден. 29999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 185270 Категории: ,