• 195245
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Сушара AEGENSTAR FABBYGO – бела

Димензија: 18m (жица)
Капацитет: 16kg

Клуб Цена
584 ден. 649 ден.

На залиха

SKU: 195245 Категории: ,