• 193978
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Сушара AEGEN STAR FABBYGO – антрацит

Димензија: 18m
Состав: нераѓусувачки метал

Клуб Цена
692 ден. 769 ден.

На залиха

SKU: 193978 Категории: ,