• 195401
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Стол зелен C3015

Димензии: 47x74x74cm
Состав: Метал,Текстил, пластика

Клуб Цена
1161 ден. 1290 ден.

На залиха

SKU: 195401 Категории: , Ознаки: ,