5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Стол за бања ICP 3017 (Амелија)

Димензии(ДxВxШ):17x120x30cm

Клуб Цена
9016 ден. 9490 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 169316 Категории: ,