5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Стол PW-082 fabbygo (Бела)

Материјал:метал,дрво,пластика
Димензии:47x82x36cm

Клуб Цена
3126 ден. 3290 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 088554 Категории: ,