• 27
20% попуст
Заштеди со Клуб цена

Стол на расколпување fabbygo C-3030

Состав: Метал, Текстил, Пластика
Димензии : 60х163×80 cm
Боја: Зелена

Клуб Цена
1590 ден. 1990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 170495 Категории: ,