• 196027
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Стол fabbygo Vegas

Димензии: 40x88x40cm
Состав: пластика

Клуб Цена
1161 ден. 1290 ден.

На залиха

SKU: 196027 Категории: , Ознаки: ,