5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Стол fabbygo PW-082 (Зелен)

Димензии:47x82x63cm
Материјал:метал,дево,пластика

Клуб Цена
3126 ден. 3290 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 088556 Категории: ,