• 197712
25% попуст
Заштеди со Клуб цена

Стол fabbygo Palermo – кафеава

Димензии: 56x92x47cm
Состав: пластика

Клуб Цена
449 ден. 599 ден.

На залиха

SKU: 197712 Категории: ,