• 196025
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Стол fabbygo Palermo – Кафеав

Димензии: 56x92x47cm
Состав: пластика

Клуб Цена
539 ден. 599 ден.

На залиха

SKU: 196025 Категории: , Ознаки: ,