• 23
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Стол fabbygo Kanza Бар

Димензии на стол:70x70x75cm
Материјал: Бамбус,Текстил

Клуб Цена
5391 ден. 5990 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 176613 Категории: , Ознака: